25 lipca 2012

DIOR –DOUX GOMMAGE EXPRESS


Dior zawsze była dla mnie firmą, którą ceniłam szczególnie za kosmetyki do makijażu, natomiast pięlęgnacja  jakoś do mnie nie przemawiała, może dlatego, że miałam kiedyś krem pod oczy , który nie okazał się dla mnie rewelacją. Ale po konsultacji z wizażystką Dior, skusiłam się właśnie na ten gommage. Standardowo zacznę od opisu przedstawionego przez  daną markę .

OBIETNICE PRODUCENTA:  Bogaty, przyjemny i lekko pieniący się peeling, głęboko oczyszcza i odżywia skórę, zawiera drobne kuleczki krzemu, skutecznie i delikatnie złuszcza skórę, pobudza regenerację komórek i wzmacnia skórę, tworzy kremową powłokę bez przegrzania skóry, ujędrnia , oczyszcza i rozjaśnia skórę.


MOJA OCENA  :  Gommage jest naprawdę bardzo delikatny,  ale  przy  tym efektywnie oczyszcza skórę, pozostawiając ją  gładką. Daje efekt rozjaśnienia, co świadczy  o tym, że jej nie podrażnia,  jest to bardzo rzadki efekt,  który można uzyskać od peelingu mechanicznego, od którego przeważnie skóra jest czerwonawa.  Najczęściej używam go wtedy, kiedy moja skóra jest w nie najlepszym humorze, wtedy mam pewność, że nic jej nie zaszkodzi, a wręcz pomoże szybciej się zregenerować, usuwając martwy naskórek, gdzie inne peelengi byłyby wtedy za bardzo agresywne. Ma delikatny  przyjemny zapach, kremową  perłową konsystencję.  Napewno będzie stałym gościem na mojej półce. Nie jest najtańszy, ale  warty swojej ceny.

Oceniam go na 5 punktów z 5.





Brak komentarzy:

Prześlij komentarz