22 lipca 2012

ESTEE LAUDER- HYDRATIONIST MAXIMUM MOISTURE CREME


Jest to krem z nawilżającej serii Estee Lauder,która ma również w swojej linii tonik, krem pod oczy, serum oraz emulsję. Zacznę oczywiście od opisu przedstawionego przez firmę. 


OBIETNICE PRODUCENTA :  Natychmiastowo uzupełnia braki wilgoci w spragnionej wody skórze,zapewniając odpowiednie nawilżenie przez 24 godziny. Nawilżanie na wielu poziomach pozwala odzyskać skórze odpowiedni pziom wilgoci dzięki nowej, wyjątowej wodzie biomimetycznej. Krem zawiera wyjątkowy kompleks nawilżający- Sustainable Moisture Complex, stanowiący mieszankę silnych składników, które działają przez cały czas, aby pomóc skórze naturalnie odbudować i utrzymać barierę wilgotności. Kompleks ten zachowuje wewnętrzną wilgoć skóry, dla jej głębokiego i trwałego nailżenia.Rezultaty: skóra jest delikatniejsza, gładsza i nawilżona bardziej niż kiedy kolwiek. Zmniejsza się widoczność drobnych zmarszczek i linii spowodowanych odwodnieniem.


MOJE ZDANIE:  Po wypróbowaniu miniaturki, którą dostałam w sklepie w prezecie, bez wątpienia kupiłam pełnowartościowy słoiczek. Lekki letni krem, o świeżym,  cudownym zapachu,  wchłania się momentalnie, nie pozostawiając tłustej warstwy. Jeden z niewielu kremów, który daje uczucie tak głębokiego nawilżenia. Bardzo dobrze wygładza, wypełna jakby od środka skórę, pozbawia od drobnych linii, zmarszczek spowodowanych brakiem wody w skórze. Pytanie czy warto w niego inwestować ? Zdecydowanie tak, jest godny zaufania. Chociaż jest też kilka fajnych kremów, krórych też chętnie używam, ale o nich nieco później. Producent spełnia obietnicę. Chociaż ma swój malutki minusik, czasami potrafi się zwałkować, ale przy mniejszym nałożeniu problem znika. Podsumowanie:5- z 5                                      


                                                                             

                         


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz