12 stycznia 2015

GUERLAIN PARURE DE LUMIERE- PODKŁAD DO TWARZYTym razem opiszę wam podkład nawilżająco- rozświetlający Guerlain Parure de Lumiere.
Zapraszam dalej...Kupiłam go z myślą o nawilżeniu skóry. 
Producent opisuje,że jest to lekki, rozświetlający podkład, dzięki czemu daje efekt odprężonej i świeżej cery. Kosmetyk ma nie tylko kryć mankamenty, perfekcyjnie rozświetlać ale i dbać o prawidłowe nawilżenie naszej skóry. Zawiera wodę morską bogatą w minerały i pierwiastki śladowe typy mangan i krzem. Cera ma być odżywiona i aksamitna. Skóra oddycha rozświetlona nowym blaskiem.

Obietnice producenta są poprostu piękne, wszystko w jednym, krycie, nawilżenie i blask, czego pragnąć więcej. 
Ja mam cerę mieszaną z tendencją do mocnego przesuszania, więc podkład powinien sprawdzic się idealnie. Ale niestety... 
Tak, ładnie się wtapia, dodaje skórze promiennego blasku, dobrze kryje, ale posiada jeden znaczący minus, efekt ten nie utrzmuje się długo, maksymalnie 2 godziny, po dobrym przypudrowaniu.
Jest on ciężki, zbyt kremowy, spływa z twarzy, on tak nawilża, że jak by zapycha tą skórę. Nie wiem jaką lekkość miał na myśli producent. Być może sprawdzi się on przy suchej lub bardzo suchej skórze. Jeżeli efekt po nałożeniu zostawał by trochę dłużej to nie był by taki zły, bo cera z nim wygląda ładnie. Ale niestety jest to nie mój produkt, więcej nie kupię.  

OCENA: 2 z 5 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz