3 lutego 2015

REVLON- PERFUMOWANE LAKIERY DO PAZNOKCI
Lakiery mają przepiękne buteleczki, przypominające flakony z perfumami. I oczywiście właśnie to mnie w nich urzekło i spowodowało, że znalazły się na mojej toaletce. Ale czy piękne opakowanie było tego watre?W samej buteleczce nie czuć perfumowanego zapachu, natomiast w momencie, kiedy malujemy paznokcie jak i również po ich wyschnięciu, rzeczywiście wydobywa się piękny zapach, który może utrzymać się 2-3 dni. Każdy kolor ma inny aromat, niektóre są bardziej intensywne, inne mniej.


Mają przepiękny połysk i żywe kolory, przypominają żelowe lakiery.
Jak dla mnie  są trochę zbyt wodniste, utrudnia to malowanie, ponieważ rozcieka się na boki, trzeba bardzo uważać. Moje mają już około 5-6 miesięcy i troszkę zgęstiały, co mnie cieszy, lepiej się teraz z nimi pracuje.
Niestety różnią się też jakością. Ten piękny delikatny róż pozostawia straszne smugi i jest przeźroczysty co w tym przypadku nie wygląda dobrze. Trzeba nałożyć wiele warstw aby uzyskać wmiarę normalny efekt. Trwałość u niego jest najsłabsza, nie potrafi wytrzymać nawet jednego dnia, ja pokrywam go lakierem z drobinkami, aby służył mi kilka dni. 
Jakość tego lakieru jest okropna, a zapach najpiękniejszy ze wszystkich jakie mam z tej serii. 
Pozostałe są o wiele lepsze, pozostawiają równą, gładką i błyszczącą warstwę.

No cóż, ogólnie nie są takie złe, ale jasnych kolorów nie polecam.
10 komentarzy:

 1. A o takiej rzeczy nigdy nie słyszałam :D Czego to teraz nie wymyślą. Oba kolory są piękne, ale nie skusiłabym się na nich.

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. Piękne, tylko niestety nie wszystkie tak ładnie prezentują sie na paznokciach -(

   Usuń
 3. Sliczne kolorki, szkoda ze ten jasny sie nie sprawdził :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też żałuje, bo kolor jest śliczny, ale tylko w buteleczce -(

   Usuń
 4. Wyglądają fantastycznie ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja nie miałam jeszcze lakierów w Revlonu, ale po pierwsze: buteleczki są piękne, a ja lubię takie gadżety i po drugie : pachnący lakier? Nie może być lepiej! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też lubię ładne opakowania -)

   Usuń